Poręcze dla niepełnosprawnych – prezentacja oferty

Funkcjonalne wyposażenie łazienek

Oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria, poręcze i uchwyty potrzebne do przystosowania łazienki dla potrzeb osób starszych oraz osób z ograniczoną sprawnością ruchową.
Jeśli szukają Państwo zarówno estetycznych, jak i solidnych poręczy dla osób niepełnosprawnych to oferta sklepu poreczelazienkowe.pl będzie najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie oferowane poręcze dla niepełnosprawnych spełniają najnowsze standardy w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Wykonane są z najlepszej jakości stali.
Poręcze i uchwyty to najważniejszy element poprawnie urządzonej łazienki bez barier. Poręcze mają redukować deficyt ruchowy osób z ograniczoną sprawnością. Dzięki nim, osoby niepełnosprawne mogą wiele czynności w zakresie higieny osobistej wykonywać samodzielnie. Ponadto optymalne rozmieszczenie poręczy poprawia bezpieczeństwo seniorów i niesprawnych ruchowo podczas codziennych czynności. Dzięki szerokiej palecie rozmiarów, poręcze i uchwyty można optymalnie dopasować do wielkości łazienki.

Poręcz prosta

To podstawowa poręcz w ofercie. Praktyczny i uniwersalny uchwyt dla osób starszych i niesprawnych ruchowo. Może być stosowany w łazienkach, toaletach oraz innych pomieszczeniach. Osobom niepełnosprawnym pomaga utrzymać stabilność oraz zapewnia bezpieczeństwo przy wykonywaniu podstawowych czynności w łazience.

Poręcz umywalkowa

Poręcz umywalkowa została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wygody i bezpieczeństwa seniorom oraz osobom niepełnosprawnym podczas czynności osobistych wykonywanych przy umywalce. Znacznie podnosi samodzielność osoby niepełnosprawnej. Poręcz świetnie się nadaje zarówno do łazienek prywatnych, jak i publicznych. Poręcz może być lakierowana na kolor biały lub wykonana ze stali nierdzewnej. Niezależnie od wykończenia, powierzchnia uchwytu zapewnia doskonały uchwyt.

Poręcz kątowa krótka

Poręcz kątowa umożliwia osobom w podeszłym wieku i niepełnosprawnym bezpieczne poruszanie się w obrębie łazienki. Ponadto pozwala utrzymać równowagę, podczas codziennej pielęgnacji. Poręcz dostępna jest w wielu rozmiarach, co znacznie ułatwia dopasowanie optymalnej poręczy do wielkości łazienki i potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Poręcz umchylna

Poręcz uchylna to idealne rozwiązanie do łazienek, z których korzystają nie tylko osoby niepełnosprawne. To bardzo praktyczny uchwyt, który po złożeniu pozostawia wolną przestrzeń osobom zdrowym. Poręcze uchylne sprawdzają się zarówno w łazienkach prywatnych, jak i publicznych. Osobom starszym i niepełnosprawnym zapewniają stabilne podparcie w czasie codziennych zabiegów higieny intymnej.

Poręcz uchylna podłogowa

Poręcz uchylna podłogowa to wariant ściennej poręczy uchylnej, której ze względów konstrukcyjnych nie można zamontować do ściany. To bardzo solidna poręcz, która zapewnia zachowanie stabilności osobom niepełnosprawnym bez względu na wagę i rodzaj niesprawności. Poręcz podłogowa uchylna to kluczowy element w łazienkowym ciągu komunikacyjnym.

Poręcz do WC

Poręcze do WC pozwalają osobom niepełnosprawnym zachować bezpieczeństwo i intymność w realizacji swoich codziennych potrzeb. Dzięki nim mogą oni zwiększyć stopień samodzielności w tym zakresie. Oferowane poręcze do WC przystosowane są do montażu zarówno w domach prywatnych, jaki i szpitalach, ośrodkach opieki, hotelach i sanatoriach.

Poręcz kątowa

Prysznic to bardzo praktyczne i coraz częściej stosowane rozwiązanie w łazienkach przystosowanych do potrzeb osób starszych i niesprawnych ruchowo. Poręcze kątowe zapewniają osobom niepełnosprawnym bezpieczeństwo i komfort podczas kąpieli. W połączeniu ze specjalnym siedziskiem, poręcz kątowa tworzy kompleksowe wsparcie dla osoby niepełnosprawnej pod prysznicem.
Wszystkie uchwyty i poręcze dostępne w ofercie sklepu sprzedawane są wraz z zestawami montażowymi. Dzięki szerokiej palecie rozmiarów oferowanych poręczy, można je idealnie dopasować zarówno – do wzrostu osoby niepełnosprawnej, jak i wielkości łazienki. Oferta sklepu została tak skonfigurowana, aby każdy zainteresowany przystosowaniem łazienki do potrzeb osób niepełnosprawnych