Krzesło pod prysznic

Jeśli szukają Państwo solidnego wyposażenia łazienki dla osób niepełnosprawnych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Zależy nam na tym, by każda łazienka była dostosowana do możliwości osób o różnej sprawności ruchowej, dlatego w myśl likwidacji barier architektonicznych, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w skład której wchodzi szereg niezwykle praktycznych i wytrzymałych akcesoriów prysznicowych.

Na szczególną uwagę klientów, których interesuje profesjonalne wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych, zasługuje siedzisko pod prysznic. Warto zadbać o jego obecność w każdej łazience dla niepełnosprawnych. Specjalistyczne krzesło prysznicowe jest bowiem niezwykle praktycznym elementem, który minimalizuje ryzyko upadku lub utraty równowagi, a tym samym umożliwia osobom z dysfunkcjami ruchowymi samodzielne oraz bezpieczne wykonywanie codziennych czynności w toalecie. Dzięki uniwersalnym wymiarom naszego siedziska, spełni ono oczekiwania osób w różnym wieku. Co więcej, krzesło pod prysznic nie zajmuje wiele miejsca, dlatego będzie to doskonałe rozwiązanie, niezależnie od tego, jaki rozmiar ma Państwa łazienka.

Każde oferowane przez nas siedzisko prysznicowe zostało wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów po to, by zapewnić jego użytkownikowi maksymalny komfort wykonywania podstawowych czynności higienicznych w miejscu takim jak toaleta.

Nasze siedzisko prysznicowe może być zarówno lakierowane proszkowo na kolor biały, jak i wykonane ze stali nierdzewnej. Zadbaliśmy również o to, by oferowane przez nas wyposażenie łazienki dla osób niepełnosprawnych, a zwłaszcza krzesło pod prysznic, nie sprawiało Państwu żadnych problemów podczas montażu.

Jeśli więc szukają Państwo niezawodnego, a przede wszystkim bezpiecznego siedziska prysznicowego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

Krzesło pod prysznic składane

Siedzisko pod prysznic

Szukają Państwo solidnych, a zarazem bardzo estetycznych składanych siedzisk prysznicowych, przystosowanych do możliwości osób o ograniczonej sprawności ruchowej? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, w skład której wchodzi wytrzymałe wyposażenie łazienek dla osób niepełnosprawnych.

Ławeczka nawannowa

Krzesło na wanne

Jeśli zależy Państwu na praktycznych, a jednocześnie bardzo solidnych rozwiązaniach do łazienek dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, zachęcamy do zapoznania się z naszym szeroki asortymentem, w którym znajdą Państwo m.in. ławeczki nawannowe. Dzięki nim kąpiel będzie nie tylko komfortowa, lecz także bardzo bezpieczna.


Taboret prysznicowy

Taboret prysznicowy

Jeśli szukają Państwo wytrzymałych i estetycznych elementów wyposażenia łazienki dla osób niepełnosprawnych, z pewnością zainteresuje Państwa nasza szeroka oferta, w skład której wchodzą m.in. niezwykle wygodne i praktyczne taborety prysznicowe. Dzięki swojej mobilności mogą one być wykorzystywane również w wykonywaniu innych czynności, wymagających niezawodnego wsparcia.